zegar pon.-pt. 7:15-18:00 separator Poradnia ogólna: +48 76 852 52 43 separator

Baner - kontakt

Blog

Jak łagodzić objawy łuszczycy?

łuszczyca

Około 2% Polaków zmaga się z łuszczycą. Jest to choroba skóry będąca wynikiem niewłaściwego działania systemu odpornościowego. Jej przebieg jest trudny i męczący dla chorego, a całkowite jej wyleczenie – jak dotąd niemożliwe. Istnieją jednak zabiegi i środki, z pomocą których załagodzisz związane z nią objawy.

Czytaj więcej...

Jak radzić sobie z chorymi zatokami?

Zapalenie zatok

Zapalenie zatok to uciążliwa i – niestety – dość częsta dolegliwość, która może występować nawet w związku z przeziębieniem. Dlatego warto wiedzieć, jak łagodzić objawy tego schorzenia oraz jakie działania podejmować, by przyspieszyć ozdrowienie.

Czytaj więcej...

Szumy uszne – do jakiego lekarza się udać?

Szumy uszne

Szumy uszne to subiektywnie odczuwana dolegliwość akustyczna, która nie jest spowodowana przez czynniki zewnętrzne. Nieprzyjemne doznania często opisywane jest jako dzwonienie, gwizdanie, brzęczenie lub syczenie w uszach. Występują w różnych natężeniach i mogą być jedno lub obustronne. Objawy tego rodzaju bywają bardzo uciążliwe, niejednokrotnie utrudniają codzienne funkcjonowanie, są przyczyną zaburzeń koncentracji czy bezsenności. Niekiedy towarzyszą im uczucie zatkania uszu, pulsowanie w uszach czy bóle głowy.

Czytaj więcej...

Czym są badania pracownicze – rodzaj badań

Badania lekarskie

Badania lekarskie pracowników to jeden z podstawowych czynników, który ma wpływa na to, czy dana osoba może zostać zatrudniona przez pracodawcę do wykonywania obowiązków na danym stanowisku. Wykonuje się je w celu ogólnej kontroli i profilaktyki zdrowotnej, a także dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego pracowników. Przeprowadzane są przez specjalistów z zakresu medycyny pracy. W Legnicy możesz je wykonać w Przychodni B&M Medyk (zlokalizowana w centrum miasta).

 

Czytaj więcej...

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.