zegar pon.-pt. 7:15-18:00 separator Poradnia ogólna: +48 76 852 52 43 separator

Baner - o nas

Placówka zdrowotna w Legnicy

Placówka zdrowotna B&M Medyk jest spółką, która powstała w 2000 roku. Do jej utworzenia skłoniła nas sytuacja państwowej służby zdrowia związana z niedopracowanym systemem opieki zdrowotnej. Postanowiliśmy stworzyć  w Legnicy alternatywne możliwości dla pacjentów, którzy niejednokrotnie wymagają natychmiastowej konsultacji zdrowotnej i nie mogą zgodzić się na terminy proponowane przez publiczne przychodnie. Podjęliśmy zatem wyzwanie utworzenia wzorcowej placówki, która oferuje szeroki zakres usług medycznych.  

W stosunkowo krótkim czasie udało nam się wyposażyć nasze poradnie w nowoczesny, specjalistyczny sprzęt do badań diagnostycznych i leczenia chorych. Jednak fakt, z którego jesteśmy szczególnie dumni, dotyczy zespołu specjalistów, którzy zdecydowali się na stałą współpracę z naszą przychodnią. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, która szybko zdobyła zaufanie naszych pacjentów.

Aktualnie nasz zespół tworzą specjaliści ze wszystkich najważniejszych dziedzin medycyny. W przychodni B&M Medyk mogą Państwo skorzystać z fachowych porad okulistów, dermatologów, otolaryngologów, neurologów, specjalistów chorób wewnętrznych, specjalistę medycyny pracy, pediatrów oraz lekarzy rodzinnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług komercyjnych lub proponowanych w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zarząd B&M Medyk Sp. z o.o.

przychodnia

 

przychodnia

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.