zegar pon.-pt. 7:15-18:00 separator Poradnia ogólna: +48 76 852 52 43 separator

Baner - o nas

O nas

Nasza Firma B&M "MEDYK" Sp. z o.o. została utworzona w 2000 roku.

Brak jasnych rozwiązań w nowym systemie opieki zdrowotnej a także chęć stworzenia alternatywnych możliwości dla pacjenta, skłonił nas do podjęcia wyzwania i utworzenia wzorcowej placówki oferującej szeroki zakres usług dla pacjenta.

Udało nam się zatrudnić wysoko wykwalifikowaną, doświadczoną kadrę i wyposażyć nasze poradnie w najnowszy sprzęt medyczny.

Aktualnie zatrudniamy specjalistów ze wszystkich, najważniejszych dziedzin medycyny. W naszych szeregach znajdą Państwo okulistów, dermatologów, otolaryngologów, neurologów, specjalistów chorób wewnętrznych, specjalistę medycyny pracy, pediatrów, lekarzy rodzinnych. Od początku działalności, ważna jest dla nas wysoka jakość oferowanych usług.
Podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, biorąc czynny udział w sympozjach, kursach i szkoleniach. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Rosnąca systematycznie ilość pacjentów utwierdza nas w przekonaniu, że spełniamy pokładane w nas nadzieje i jest motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia jakości naszych usług.

Zapoznaj się z nami już dziś. Odwiedź naszą przychodnię i przekonaj się naocznie dlaczego warto nam zaufać!
Serdecznie zapraszamy do naszej placówki

Zarząd B&M „MEDYK” Sp. z o.o.

przychodnia

 

przychodnia

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.